TachoScan® Software pro stahování, archivaci a komplexní analýzu dat z karet řidičů, analogových a digitálních tachografů. Program analyzuje pracovní dobu a odpočinky řidičů, porušení či případnou manipulaci. Jako jediný software umožňuje zpracování minimální mzdy v EU. Pomocí reportů je možné vytvořit přehledy o řidičích, pracovní době či přestupcích. Dále je možné vytvořit např. podklady pro mzdy. verze: TachoScan Full – plná verze programu s veškerými funkcemi a bez omezení počtu vozidel TachoScan Mini – verze souvisí s počtem vozidel TachoScan Digital – verze programu podporující digitální tachografy TachoScan Digita a Analog – verze podporující digitální i analogové tachografy
Tachoscan® Driver Software určený převážně pro řidiče. Snadno ovladatelný program, který umožňuje stažení karty řidiče v průběhu vykonávání jeho činnosti. Dále je možné zobrazit, kolik hodin ještě může jet či kdy má udělat přestávku. verze: TachoScan Driver pro řidiče – 1 licence = 1 karta, do 1 PC je možné nainstalovat více licencí TachoScan Driver pro dispečery – neomezený počet karet řidičů na 1 PC (vhodné též pro kiosky)
Tachoscan® Control Verze softwaru pro orgány, které provádí kontrolu pracovní doby řidičů. Program umožňuje rychlou a přesnou kontrolu dat jak z analogových, tak z digitálních tachografů včetně karet řidičů. Díky tomuto softwaru je možné provádět kontrolu nejen na silnici, ale i v podniku. Program využívá například Policie ČR, Celní správa ČR a jiné kontrolní orgány.
Varianty programu TachoScan
Domů Domů
Více info Více info Více info Více info Více info Více info Systémové požadavky Systémové požadavky